FARSTAD PROFILSYSTEMER

Gamle Forusvei 8
4031 Stavanger
51 85 09 00
Post@rufa-trading.no

Fra 2006 har Rufa Trading levert Farstad Profilsystemer fra egne lokaler i Gamle Forusvei 8. Her ønsker vi velkommen til en rundtur i vår 900 kvm store utstilling og butikk.

ÅPNINGSTIDER

Man - fre: 08 - 16

Torsdag: 08 - 19

Lørdag: Stengt

Salg

Dan Ivarson

975 00 814
dan@rufa-trading.no

Glassmester med mesterbrev

Prosjektleder Veggsystem / romdeler

Helge Asbjørnsen

905 60 590
helge@rufa-trading.no

Tømmermann med fagbrev

Prosjektleder Hagestuer / Innglassing

Arne Jacobsen

907 41 014
arne@rufa-trading.no

Bygningsingeniør

Prosjektleder Hagestuer / Innglassing

Trond Furheim

927 33 004
trond@rufa-trading.no

Tømmermann med fagbrev

Prosjektleder Hagestuer / Innglassing

Berit Mikalsen

40486833
berit@rufa-trading.no

Garderobekonsulent

Administrasjon

Gashi Muharrem

Mette Farstad

Anne Gunn Levang

518 50 900
regnskap@rufa-trading.no

Regnskap / Revisjon

Rune Farstad

rune@rufa-trading.no

Innovasjonsansvarlig

Forhandlere

Øst

Sør

Vest

Nord